Продаж державних облігацій

Наші зусилля - ваш результат

КУПИТИ ОВДП

Облігації внутрішніх державних позик (ОВДП) від ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА — це надійний, ліквідний і привабливий інвестиційний інструмент. Ми зробили держоблігації максимально доступними, щоб вигідно інвестувати могли не лише великі корпорації, а й кожен українець. Облігації держпозик — це практичний спосіб збереження і примноження коштів, яким уже користуються мільйони жителів найрозвинутіших країн.

Купити облігації внутрішньої державної позики можуть фізичні і юридичні особи. Такий вид інвестування можна розглядати як аналог депозитним вкладам, проте він має значно більше плюсів.


Державні облігації від ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА: переваги продукту

Гарантії повернення.

Держава гарантує 100% повернення інвестиції в ОВДП фізичним і юридичним особам. Верхня гранична сума повернення не визначається (як у випадках із банківськими депозитами, коли Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повертає вкладникам-фізичним особам лише до 200 тис. гривень).

Не сплачується ПДФО.

Податок на доходи фізичних осіб (18%) не утримується з доходу, отриманого власниками ОВДП. Власники держоблігацій сплачують лише 1,5% військового збору, тому майже весь відсотковий дохід залишається у вас.

Щомісячний дохід.

Інвесторам, які придбали ОВДП через ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА, відсоткові виплати нараховуються щомісячно, а не двічі на рік, як це відбувається при купівлі облігацій через банківські установи або інвестиційні компанії.

Висока відсоткова ставка.

Ставка дохідності становить 9% у гривні й 4% у доларах США.

Фіксована дохідність.

Відсоткова ставка доходу фіксується на весь період випуску облігації (4–6 років). Це забезпечує вам незмінний пасивний дохід.

Висока ліквідність.

Ви у будь-який момент можете продати облігації до ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» й отримати кошти на свій рахунок без втрати дохідності (процес зворотного викупу).

Відсутність комісій.

При купівлі ОВДП сплачується лише ціна облігації — 1150 грн або доларів США за одиницю. Додаткових нарахувань чи комісій немає.


ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА — професійний учасник фондового ринку України: торговець цінними паперами й депозитарна установа. Ми пропонуємо клієнтам найбільш вигідні умови співпраці. 


Дохідність державних облігацій

Прибутковість валютних облігацій внутрішніх державних позик вища, ніж прибутковість депозитів. Порівняймо: відсоткова ставка ОВДП становить 9% у гривні й 4% у доларах США, а середня відсоткова ставка банківських депозитів становить 10% і 3% відповідно. Відсотки за депозитами оподатковуються за загальною ставкою 19,5 %, у т.ч. податок на доходи — 18%, військовий збір — 1,5 %.


Типи державних облігацій у ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА

Гривневі облігації внутрішніх державних позик.

Відсоткові нарахування та погашення державних цінних паперів цього типу здійснюються у гривні.

Відсоткова ставка — 9%.

Валютні облігації внутрішніх державних позик.

Емітент виплачує відсотковий дохід у доларах США або євро. Якщо погашення облігацій здійснюється за строком, то процедура здійснюється в іноземній валюті, а якщо раніше строку погашення — у національній валюті за курсом, визначеним НБУ на день проведення операції.

Відсоткова ставка — 4%.


Чому варто придбати ОВДП у ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА

Маємо ліцензії НКЦПФР на здійснення брокерської діяльності, дилерської діяльності, депозитарної діяльності депозитарної установи.

Пропонуємо можливість придбати держоблігації з мінімальною сумою договору — від однієї облігації вартістю 1150 гривень або доларів США.

Визначаємо для кожного клієнта персонального інвестиційного менеджера, який супроводжує його інвестиційну діяльність і надає консультації з усіх питань щодо інвестування.

Надаємо депозитарні послуги, тому нашим клієнтам не потрібно окремо шукати депозитарну установу й повторно оформлювати документи для реєстрації права власності на цінні папери.


Як купити ОВДП?

Фізичні особи можуть придбати облігації держпозики тільки через торговців цінними паперами. Процес купівлі ОВДП для фізичних осіб простий і передбачає декілька кроків:

1. Підписання договору куплі-продажі цінних паперів.

2. Оплата вартості облігацій держпозики.

3. Відкриття рахунку в цінних паперах і зарахування облігацій на рахунок.

4. Облігації розміщуються лише в бездокументарній формі, враховуються на особистому рахунку клієнта.

Інвестуйте з ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»! Заповнюйте форму для заявки, щоб отримати вичерпну консультацію, або телефонуйте до контакт-центру 4343.