Звернення Генерального директора Холдингу

Тимур Турлов
Друзі, вітаю вас від імені інвестиційної компанії «ФРІДОМ ФІНАНС». Будемо знайомі! Тимур Турлов — засновник і генеральний директор.

Інвестування сьогодні — це модно, просто, доступно й легко. Вкладення в акції можуть не тільки порадувати вас доходами, а й розширять ваше уявлення про те, що відбувається у світі й економіці. Стежити за фондовим ринком цікаво, це може стати справжнім хобі. Починаючи інвестувати, ви розширюєте межі свого кругозору, по-іншому сприймаєте бренди, які вас оточують.

Ми пропонуємо вам співпрацю. Наша компетентність, відкритість і налагоджені бізнес-процеси дають нам змогу пропонувати вам тільки найкращі інвестиційні ідеї.

Ми пишаємося тим, що кожен третій клієнт звертається до «ФРІДОМ ФІНАНС» за рекомендацією. Майбутні інвестори вибирають нас, тому що ми розуміємо клієнта, даємо вичерпні відповіді на будь-які запитання, регулярно забезпечуємо аналітичними матеріалами та допомагаємо впевнено приймати рішення.

Місія нашої компанії, яку ставимо перед собою сьогодні, — це участь у розвитку ринку. Ми створюємо надійні механізми інвестування, впроваджуємо на ринок нові інструменти, розвиваємо культуру інвестування. Наші проекти мають освітній і просвітницький характер.

Ми з задоволенням станемо вашим надійним провідником у світі фондового ринку. Якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете звернутися за консультацією до фахівців нашої компанії або особисто до мене!

Ставте цілі та досягайте їх разом з нами!