Біржові новини

Новости фондовой биржи
American Airlines знизила прогноз виручки на 1 квартал
American Airlines Co Group Inc (NYSE: AAL) заявила у вівторок, що її виручка в першому кварталі на одну милю з одного пасажирського місця буде нижче його попереднього прогнозу через проблеми з літаками Boeing 737 MAX і тимчасового закриття федерального уряду США.

Авіакомпанія заявила, що тепер очікує, що важливий показник ефективності діяльності авіакомпанії виросте на 0-1% в порівнянні з попереднім прогнозом зростання до 2%.
09 Квітень, 2019
Як війна у В’єтнамі подарувала світові бренд VISA


Популярність «BankAmericard» швидко зростала. Згодом з'явилася необхідність в системі, яка б дозволила інтегрувати всі операції з платіжними картками. Цим зайнялася «Bank of America Serviсe Соrporation». Кількість користувачів системи зростала, сервіс вийшов за межі США, але через війну у В'єтнамі не всі закордонні користувачі позитивно поставилися до американського бренду. Тоді назву змінили на універсальне і нейтральне — VISA. Розрахунок виявився правильним, назва VISA припала до смаку користувачів.

 

Перша банківська картка з оновленим логотипом вийшла 26 липня 1976 року. Компанія робила все, щоб створити клієнтам максимальні зручності. У 1983 році VISA запустила мережу автоматизованих касових апаратів (банкоматів). Від цього моменту користувачі могли отримувати готівку цілодобово і без вихідних.

 

У березні 2009 року VISA провела IPO на Нью-Йоркській фондовій біржі. На той момент це було найбільше первинне розміщення акцій в історії американського фондового ринку. Воно принесло компанії більше $ 17 млрд. VISA розмістила 406 мільйонів акцій класу A за ціною $ 44 долари за штуку.

 

Майже відразу котирування акцій VISA виросли, і відтоді знаходяться у стабільному зростаючому тренді. З 20 вересня 2013 року папери VISA Inc. беруть участь у розрахунку індексу Доу-Джонса.

 

Річний торговий оборот, що виробляється за допомогою карт VISA, досягає $ 4,8 трильйонів. Ринкова капіталізація компанії перевищує $ 342 млрд. У вільному обігу перебуває 80,3 % акцій VISA Inc., вони торгуються по $ 157 за штуку.

 09 Квітень, 2019
Підвищена рекомендація по акціях SeaWorld
Аналітики B. Riley підвищили рекомендацію по акціях компанії SeaWorld Entertainment (NYSE: SEAS) до "купувати" з "тримати" в аналітичній записці, поширеною серед клієнтів в четвер. Експерти встановили цільову ціну по даних паперах в $ 34 замість колишніх $ 30. Поточний курс - $ 24,7.
02 Квітень, 2019
American Renal падает после аудита отчетности
Курс акций American Renal Associates Holdings Inc. (NYSE: ARA) упали на 38% в четверг днем после того, как в среду вечером компания раскрыла, что ей придется пересматривать финансовые документы, относящиеся к 2014 г., из-за ошибок в бухгалтерском учете. 
02 Квітень, 2019
Hovnanian Enterprises провела зворотне дроблення акцій
Hovnanian Enterprises Inc. (NYSE: HOV) повідомила, що вона виконала зворотний спліт акцій в пропорції 1 до 25. Акції будівельної компанії закрилися в четвер на позначці 55 центів, і з урахуванням зворотного спліта повинні будуть коштувати $ 13,75. На премаркеті акція торгується на 9,8% нижче за цей рівень. За останні 12 місяців до четверга вона впала в ціні на 70%
02 Квітень, 2019