Про компанію


ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» — це ваш надійний партнер та експерт у сфері інвестування. Ми надаємо фінансові послуги на території України з 1999 року, входимо в ТОП-5 торговців на українському фондовому ринку. Працюємо на підставі безстрокових ліцензій на здійснення брокерської, дилерської та депозитарної діяльності депозитарної установи, виданих Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. (НКЦПФР).

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» — професійний учасник фондового ринку України: торговець цінними паперами та депозитарна установа.

У 2018 році було відкрито 12 відокремлених підрозділів (філій) ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» по Україні: Київ, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Львів, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса.

У штаті компанії понад 100 працівників, 30 із них — сертифіковані фахівці НКЦПФР із торгівлі цінними паперами.

ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» входить до складу холдингу FREEDOM HOLDING CORP. (США), брокери якого надають клієнтам доступ до світових фондових ринків. Акції холдингу лістинговані на біржі NASDAQ у США (тікер FRHC).

  • КЛІЄНТИ: БІЛЬШ НІЖ 115 ТИСЯЧ ПО ВСЬОМУ СВІТУ.

  • КОМАНДА: БІЛЬШ ЯК 800 ЕКСПЕРТІВ ІЗ СЕРЕДНІМ ДОСВІДОМ РОБОТИ У ФІНАНСОВІЙ СФЕРІ ПОНАД 10 РОКІВ


Діяльність холдингу регулюється Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), звітність опублікована на сайті SEC. У команді холдингу більш ніж 1000 професіоналів з України, Казахстану, Росії, Киргизстану, Узбекистану, а також США, Німеччини та Кіпру.

  • ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ ХОЛДИНГУ: БІЛЬШ НІЖ $117 600 000 РИНКОВА КАПІТАЛІЗАЦІЯ: ПОНАД $500 МЛН.

  • СУКУПНІ КЛІЄНТСЬКІ АКТИВИ: БІЛЬШ ЯК $1,3 МЛРД.